Playstation 4 Tüm yada birkaç tuşun çalışmaması

Playstation 4 Tüm yada birkaç tuşun çalışmaması
9 Ocak 2020Yorum Yap
Playstation 4 Tüm yada birkaç tuşun çalışmaması

Öncelikle kolumuzun tamire ihtiyacı olup olmağını , Playstation 4 kolunda gerçekte bir arıza olup olmadığını anlamak için bilgisayara bağlayabilirsiniz.

“Playstation 4 Kolu Dualshock 4 ü Bilgisayarda Nasıl Kontrol ederiz” başlıklı yazımızdan bilgisayardan nasıl kontrol edeceğinizi görebilirsiniz.

Dualshock 4 kolumuzun her tuşuna tek tek basarak tüm tuşların çalışıp çalışmadığını buradan görebiliriz. Eğer Tuşlarımızın bir veya birkaçı çalışmıyorsa , yada bazı bir veya birden çok tuş basılı kalıyor ise büyük ihtimalle Ps4 kolunuzun içerisindeki şeridi değişmesi gerekir. Tuşlara normalden daha fazla bir baskı uygulayınca ancak çalışıyor ise lastik takımının değişmesi gerekir.

Playstation 4 kolları dışardan aynı gibi gözüksede iç mekanizmasında birçok çeşide sahiptir ve kol şeritleri de ona göre farklılık gösterir. Bu sebeple kol tamiri ücreti için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ayhank

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Döviz Kurundaki artış sebebiyle sitemizde ki fiyatlar güncel değildir. Satın almak istediğiniz ürünün fiyatını bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Kurlardaki artış bir nokta da sabitlenir ise sitemizdeki fiyatları güncelleyeceğiz