Playstation 4 Oyun Yükleme

Playstation 4 Oyun Yükleme
22 Kasım 2022Yorum Yap
Playstation 4 Oyun Yükleme

Playstation 4 lerde bir süredir oyun yüklenmeye başlandı. Tabi ki bu oyun yükleme işlemi playstation store üzerinden resmi olarak satın alınmış oyunları ifade etmiyor. Genel olarak “Ps4 jailbreak” ya da “ps4 hack” veya “ps4 kırma” diye çeşitli isimlerle adlandırılan yöntemlerdir.

Peki Ps4 nasıl kırılıp oyun yüklenir. Öncelikle 2022 kasım itibariyle anlatacaklarım geçerlidir. Tüm playstation 4 modelleri kırılabilir. Yani hangi kasa modeli , yada hangi seri numarası olursa olsun tüm ps4 ler kırılabilir. Yani bizim için parlak, mat slim yada pro olmasının bir önemi yok ama sistem versiyonu 9.00 veya daha altında olması lazım.

Playstation 4 sistem versiyonu eğer 9.00 ın üzerinde ise maalesef şu an için kırılması mümkün değildir. Ps4 ünüze oyun yüklemek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Whatsappdan ulaşmak için tıklayın

Ayhank

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Döviz Kurundaki artış sebebiyle sitemizde ki fiyatlar güncel değildir. Satın almak istediğiniz ürünün fiyatını bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Kurlardaki artış bir nokta da sabitlenir ise sitemizdeki fiyatları güncelleyeceğiz