Playstation 3 Multiman Oyun Yükleme Rehberi

Playstation 3 Multiman Oyun Yükleme Rehberi
14 Kasım 2019Yorum Yap
Playstation 3 Multiman Oyun Yükleme Rehberi
Multiman

Bu konu altında anlattığımız hususlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Yanlış yapacağınız bir uygulama ile cihazını tamamen kullanılmaz hale getirebilir. Playstation 3 ünüze oyun yükletmek için mağazamıza başvurabilirsiniz.

İnternetten indirmiş olduğunuz oyunlar genelde winrar programı ile sıkıştırılmıştır,yani bunları ”.rar” dediğimiz türden çıkarmalısınız bunun için bilgisayaranızda winrar programının yüklü olması gerekmektedir.Winrar programı yükü ise indirdiğiniz dosyanın üstüne mause ile sağ tık yaparak winrar ile çıkar diyerek dosyalara çıkarmalısınız, Bu işlemi yaptıktan sonra oyunları kopyalamaya hazırsınız demektir.

  İndirdiğiniz oyunları bir usb bellek veya harddıskke kopyalamalısınız.Şuna dikkat etmeyi unutmayın kopyalıyacağınız usb bellek veya harddiskin fat32 formatında olması gerekmektedir yoksa playstation 3 usb bellek veya harddiskinizi görmeyecektir.Yükliyeceğiniz oyunları usb bellek veya harddiskinizin içine ”GAMES” klasörü oluşturarak onun içine kopyalamanız gerekmektedir.Oyunları fat32 formatındaki belleğinize kopyaladıktan sonra playstation 3’ünüzün her hangi bir usb slotuna bağlamanız yeterli olucaktır.

   Usb bellek veya harddiskinizi bağladığınızda oyunlarınız , multiman menünüzde 5 sn bekledikten sonra gelecektir eğer gelmez ise tazele seçeneğine tıklayarak oyunları ana menünüze getirebilirsiniz.Bu şekilde usb bellek veya haddiskinizden oyun oynayabilirsiniz.

Oyunlarınızı playstation 3 ünüze kopyalamak istiyorsanız şu şekilde yapmalısınız.Multiman menunuzden ”PS3 root” bölümüne girerek,usb001 klasörüne girmeniz gerekir, sonra kopyalıyacağınız oyununu X’e işaretleyiniz , işaretledikten sonra yuvarlak tuşuna barak kopyala demeniz gerekektedir.bu işlemi yaotıktan sonra hdd001 klasörünün içine girerek tekrardan yuvarlak tuşuna basarak yapıştırmanız gerekir.bu işlemi gerçekleştirdikten sonra usb bellek veya hardıskkinizi çıkarabilirsiniz oyunlarınız artık playstation 3’ünüzün içine yüklenmiştir.

PLAYSTATİON 3 OYUN ARŞİVİMİZ İLE KONSOL CENNETİ ŞUBELERİNE GELEREK OYUN YÜKLEME İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.ARŞİMİZİN OYUN LİSTESİ İÇİN PLAYSTATİON 3 OYUNLAR BÖLÜMÜNDEN TERCİH YAPMANIZ YETERLİ OLUCAKTIR.

Ayhank

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Döviz Kurundaki artış sebebiyle sitemizde ki fiyatlar güncel değildir. Satın almak istediğiniz ürünün fiyatını bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Kurlardaki artış bir nokta da sabitlenir ise sitemizdeki fiyatları güncelleyeceğiz