PS4 Satış Robotu

PS4 Satış Robotu
  • Oyun yüklü cihazlara yazılımsal olarak oyun yüklenebilir. İlk satın aldığınızda oyun yüklü olarak teslim ediyoruz. İsterseniz oyunları değiştirebilir , sizin istediğiniz oyunları yükleyebiliriz. Oyun yüklü cihazları 1 tb olarak satıyoruz. Tek dezavantajı online oyun oynayamazsınız.
  • Orjinal cihazların içerisinde oyun yoktur ve yüklenemez. Cd olarak yada Playstation store dan oyun satın almanız gerekmektedir. Oyun fiyatları oyununa göre 50-2500 tl aralığındadır. Online oyun oynayabilirsiniz.
  • Pro modeller diğer modellere göre daha yüksek çözünürlükte görüntü sağlamaktadır. Onun dışında bir farkı yoktur. Normal modeller ile pro modellerde oynayacağınız oyunlar aynıdır.
  • 7216 serisi pro modeller ile daha eski seri pro modeller açısından bizim şahsi kanatimizce hiçbir fark yoktur. Sadece 7216 serisi prolar 2 yıl daha yeni üretimdir.
  • Slim, mat ve normal kasa ps4 ler arasında kullanım açısından hiçbir fark yoktur. Aralarında sadece kozmetik olarak değişiklikler var.
Döviz Kurundaki artış sebebiyle sitemizde ki fiyatlar güncel değildir. Satın almak istediğiniz ürünün fiyatını bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Kurlardaki artış bir nokta da sabitlenir ise sitemizdeki fiyatları güncelleyeceğiz